loader
16-020  Czarna Białostocka, ul. Fabryczna 3
Jesteśmy Podlaską Firmą z polskim kapitałem
wybierz język: 

Stosowane przez nas drewno do produkcji, pozyskiwane jest z kontrolowanej wycinki, będącej istotnym czynnikiem w zachowaniu zdrowego ekosystemu leśnego.

Działamy na Podlasiu

Poznaj nas - Firma

Mieścimy się w Czarnej Białostockiej, malowniczo położonej miejscowości pod Białymstokiem.

Zakład Stolarski
"Złoty Sęk" Jerzy Popławski

ul. Młynowa 53
16-020 Czarna Białostocka
NIP: 5420107701
REGON: 050130100

O FIRMIE

Firma istnieje od 1983 r. jest prywatnym, rodzinnym przedsiębiorstwem, ze 100% polskim kapitałem, z siedzibą w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej - w miejscowości Czarna Białostocka niedaleko Białegostoku.
Technologia firmy Złoty Sęk zaczyna się od momentu zakupu surowca w postaci drewna dłużycowego. Następnie drewno zostaje popiłowane na mokro za pomocą traków poziomych na lamele o grubości do 8mm. Deski są suszone w komorach suszarnianych i kalibrowane do szerokości, długości i grubości. Tak obrobiony materiał jest półproduktem przy produkcji warstwowej deski podłogowej. Następnie trzy warstwy lameli są klejone ze sobą tworząc deskę trójwarstwową lub jedna warstwa lameli jest klejona ze sklejką tworząc deskę dwuwarstwową. Tak przygotowany materiał trafia na maszyny profilujące tworząc surową deskę podłogową z czterostronnym pióro/wpustem. Kolejnym etapem jest nałożenie bejcy lub oleju nadających odpowiedni kolor a następnie na deskę nakładane są odpowiednie ilości warstw nawierzchniowych. Odpady poprodukcyjne w postaci wiórów, pyłów i zrębek przeznaczone są na brykiet oraz pellet drzewny. W taki sposób cykl produkcyjny w firmie Złoty Sęk zostaje całkowicie zamknięty.
Poznaj naszą historię

Lokalizacja

Fabryka mieści się w Czarnej Białostockiej, malowniczo położonej miejscowości pod Białymstokiem, około 40km od granicy białoruskiej. W skład firmy wchodzą dwa zakłady produkcyjne, rozmieszczone na terenie gminy Czarna Białostocka, zatrudniające około 60 osób. 

I oddział - ulica Młynowa 53 (hale produkcyjne) 

II oddział - ulica Fabryczna 3 (hale produkcyjne i SALON SPRZEDAŻY)

Jesteś zainteresowany współpracą?

Chętnie porozmawiamy - zapytaj o możliwości.
"Z firmą Złoty Sęk współpracuję od 5 lat. To solidny i zaufany partner biznesowy. Produkty są wykonywane z najwyższą dbałością o detale i zawsze terminowo. Zawsze chwalę i polecam dobre marki. "

RAFAŁ RUŁA

Właściciel sklepu internetowego
phone-handset